Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Enrico Benetti Rotterdam 13" batoh na notebook, čierny

Enrico Benetti Rotterdam 13" batoh na notebook, čierny
54,56 €
Výrobca: Enrico Benetti
Sku: EB-66597001
EAN: 8714872368848
Skladom u dodávateľa
Predpokladané doručenie 27.10.2026
+ -

Elegantný mestský batoh z umelej kože s priehradkou na menší notebook.




nastaviteľné ramenné popruhy
polstrovaný chrbtový panel
bočné vrecká
zapínanie hlavnej komory na zips
vrecko na notebook s uhlopriečkou 13"
skrytá vrecko na zips na chrbtovej stene
horné uchá na prenášanie v ruke alebo zavesenie

Špecifikácie


Farba:čierna
Záruka:2 roky
Hmotnosť:výrobca neuvádza
Materiál:polyuretán
Rozmery:40 x 28 x 11 cm
Objem:výrobca neuvádza

10% zľava pre registrovaných zákazníkov

Získajte zľavu 10% na všetky tovary značky Bagmaster, Travelite, March, Heys, BG Berlin, Titan, Dielle, Aeronautica Militare, Carraro, Beverly Hills Polo Club, Enrico Benetti, IMPACKT a CabinZero. Je to jednoduché, stačí sa zaregistrovať!

Registrácia vám prinesie rad výhod:

- okamžitú zľavu 10% na vybrané produkty.
- po prihlásení sa Vám ceny budú zobrazovať už so zľavou 10%!
- môžete sledovať všetky Vaše objednávky a ich stav vybavenia.
- štedrý bonusový program, ktorý Vás odmení zaujímavými zľavami. Viac informácií o programe nájdete TU

Zaregistrujte sa teraz

  • Iba registrovaní užívatelia môžu písať recenzie
*
*
  • Zlý
  • Vynikajúce
*
*
*
Farba
Čierna
Materiál
Ostatné materiály Polyuretan
Objem
Výrobce neuvádí
Značka
Enrico Benetti

Elegantný mestský batoh z umelej kože s priehradkou na menší notebook.




nastaviteľné ramenné popruhy
polstrovaný chrbtový panel
bočné vrecká
zapínanie hlavnej komory na zips
vrecko na notebook s uhlopriečkou 13"
skrytá vrecko na zips na chrbtovej stene
horné uchá na prenášanie v ruke alebo zavesenie

Špecifikácie


Farba:čierna
Záruka:2 roky
Hmotnosť:výrobca neuvádza
Materiál:polyuretán
Rozmery:40 x 28 x 11 cm
Objem:výrobca neuvádza

Špecifikácie Produkty

Attribute name Attribute value
Farba
 
Materiál Ostatné materiály, Polyuretan
Objem Výrobce neuvádí
Značka Enrico Benetti
Iba registrovaní užívatelia môžu písať recenzie

Mohlo by sa vám tiež páčiť

EB-56003001
Enrico Benetti Bergen 56003 Čierna 22 l
43,64 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
EB-56010-221
Enrico Benetti Bergen 56010 Čierna-béžová 20 l
49,10 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
EB-56010-670
Enrico Benetti Bergen 56010 Béžovo-zelená 20 l
49,10 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
EB-54233-001
Enrico Benetti Amsterdam 54233 Čierna 30 l
43,64 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
EB-62153-117
Enrico Benetti Glasgow 62153 Light Taupe 19 l
54,56 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
EB-66597134
Enrico Benetti Rotterdam 13" batoh na notebook, stredný, farba taupe
54,56 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
EB-66597010
Enrico Benetti Rotterdam 13" batoh na notebook, farba Camel
54,56 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
EB-62125001
Enrico Benetti Hamburg – batoh na notebook 35,5 l, čierny, 35,5 L
60,02 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
EB-46160001
Enrico Benetti Santiago batoh na notebook 22 l, čierny, 22 L
49,10 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
EB-47239001
Enrico Benetti Cornell batoh na notebook, čierny
49,10 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
EB-66696001
Enrico Benetti Teddy batoh – čierny
32,72 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
EB-66654001
Enrico Benetti Teddy batoh na tablet, čierny
43,97 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
EB-66582001
Enrico Benetti Amy batoh na tablet, čierny
50,23 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
TRAVELITE-6917-01
Batoh Travelite Kick Off M, čierny, 17 l
32,72 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
120103
Cestovná taška Bagmaster TOP 02 A - čierna červená čierna 50 l
59,35 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
191809
Bagmaster NOMAD 25 A študentská sada – čierno-biela Čierna 30 l
97,86 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
230442
Bagmaster Univerzálny hrudný pás – čierny
2,06 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
230441
Bagmaster VRECE VEGA 26 A školské na prezuvky / telesná výchova – lev Čierna 1,5 l
14,49 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
230422
Bagmaster DOPI 26 B školský puzdro na písacie potreby – hasiči Černá
13,82 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
191559
Školská taška na prezuvky / telesnú výchovu – kôň, čierna, 1,2 l
2,06 €
Skladom
210108
Bagmaster KĽÚČENKA ČIERNA na čip alebo kľúče – čierna Čierna
4,16 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
230382
Bagmaster VRECE BETA 25 A školské na prezuvky / telesná výchova – papagáj Čierna 1,5 l
14,49 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
230366
Bagmaster ZIPSTER 25 A študentské puzdro na ceruzky – čierne Čierna
16,38 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
230373
Bagmaster PORTO 25 A školská taška – čierno-biela Čierna
16,38 €
Skladom u dodávateľa 4 dni
★★★★★
★★★★★
★★★★★
★★★★★
★★★★★
★★★★★
★★★★★
★★★★★