Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.sk  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  Bonusový program

  Zbierajte body a získajte zľavu na Váš ďalší nákup.

  Nesmierne si vážime každého nášho zákazníka, a preto sme pre Vás pripravili veľmi štedrý bonusový program, ktorý Vás odmení zaujímavými zľavami.

  Ako sa môžem stať súčasťou bonusového programu?

  Je to veľmi jednoduché, stačí sa len zaregistrovať na našich stránkach a následne pri každom nákupe prihlásiť. Body tak zbierate za každú uskutočnenú objednávku. Vďaka registrácii budete mať aj predvyplnené doručovaciu adresu.

  Ako sa môžem zaregistrovať?

  Na hlavnej strane vpravo hore sa nachádza text "Môj účet", pre priame presmerovanie na registračný formulár prosím kliknite tu. Po vyplnení registračného formulára kliknite na "Registrovať". Starostlivo si zaznamenajte e-mail (užívateľské meno) a heslo, ktoré ste pri registrácii vyplnili. Tento e-mail a heslo použijete pri každom ďalšom prihlásení.

  Pozn: Body možno zbierať, len ak ste prihlásený vo svojom užívateľskom účte.

  Koľko bodov dostanem?

  Za každých utratených 0,8 € získavate 1 bod
  1 bod = 0,04 €
  Ak nakúpite v našom internetovom obchode napr. za 80 €, získavate 100 bodov, ktoré môžete pri ďalšom nákupe premeniť na zľavu 4 €.
  Vernostné body nemusíte uplatniť hneď v ďalšej objednávke, ale môžete ich aj naďalej zbierať a využiť ich, až keď budete chcieť.

  Kedy sa mi pripíšu body za objednávku?

  Body sa pripíšu na Váš užívateľský účet, akonáhle obdržíme platbu za objednávku.

  Ako zistím, koľko mám bodov?

  Pre zistenie počtu vernostných bodov sa prihláste do svojho užívateľského účtu (použite e-mail a heslo, ktoré ste vyplnili pri registrácii). Aktuálny počet bodov vždy vidíte v záložke "Môj účet / Získané body" alebo priamo v objednávkovom formulári, kde tiež môžete body ihneď využiť.

  Ako môžem využiť nazbierané body?

  Aktuálny počet Vašich bodov vidíte po prihlásení priamo v objednávkovom formulári. Pre využitie vernostných bodov stačí jednoducho zakliknúť "Použiť svoje vernostné body".

  Záverečné ustanovenia

  Tento bonusový program nadobúda účinnosť dňom zverejnenia na webových stránkach. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo podmienky akcie kedykoľvek meniť, alebo akciu úplne zrušiť.

  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★