Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.sk  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  Bonusový program

  Zbierajte body a získajte zľavu na Váš ďalší nákup.

  Nesmierne si vážime každého nášho zákazníka, a preto sme pre Vás pripravili veľmi štedrý bonusový program, ktorý Vás odmení zaujímavými zľavami.

  Ako sa môžem stať súčasťou bonusového programu?


  • Je to veľmi jednoduché, stačí sa len zaregistrovať na našich stránkach a následne pri každom nákupe prihlásiť. Body tak zbierate za každú uskutočnenú objednávku. Vďaka registrácii budete mať aj predvyplnené doručovaciu adresu.

  Ako sa môžem zaregistrovať?


  • Na hlavnej strane vpravo hore sa nachádza text "Môj účet", pre priame presmerovanie na registračný formulár prosím kliknite tu. Po vyplnení registračného formulára kliknite na "Registrovať". Starostlivo si zaznamenajte e-mail (užívateľské meno) a heslo, ktoré ste pri registrácii vyplnili. Tento e-mail a heslo použijete pri každom ďalšom prihlásení.

  Pozn: Body možno zbierať, len ak ste prihlásený vo svojom užívateľskom účte.

  Koľko bodov dostanem?


  • Za každých utratených 0,8 € získavate 1 bod
   1 bod = 0,04 €
   Ak nakúpite v našom internetovom obchode napr. za 80 €, získavate 100 bodov, ktoré môžete pri ďalšom nákupe premeniť na zľavu 4 €.
   Vernostné body nemusíte uplatniť hneď v ďalšej objednávke, ale môžete ich aj naďalej zbierať a využiť ich, až keď budete chcieť.

  Kedy sa mi pripíšu body za objednávku?


  • Body sa pripíšu na Váš užívateľský účet, akonáhle obdržíme platbu za objednávku.

  Ako zistím, koľko mám bodov?


  • Pre zistenie počtu vernostných bodov sa prihláste do svojho užívateľského účtu (použite e-mail a heslo, ktoré ste vyplnili pri registrácii). Aktuálny počet bodov vždy vidíte v záložke "Môj účet / Získané body" alebo priamo v objednávkovom formulári, kde tiež môžete body ihneď využiť.

  Ako môžem využiť nazbierané body?


  • Aktuálny počet Vašich bodov vidíte po prihlásení priamo v objednávkovom formulári. Pre využitie vernostných bodov stačí jednoducho zakliknúť "Použiť svoje vernostné body".

  Záverečné ustanovenia


  • Tento bonusový program nadobúda účinnosť dňom zverejnenia na webových stránkach. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo podmienky akcie kedykoľvek meniť, alebo akciu úplne zrušiť.