Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.sk  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  Rss

  Blog

  Ako na impregnáciu outdoor obuvi?
  Komentáre ( d) Ako na impregnáciu outdoor obuvi?
  Než sa pustíte do impregnácie outdoor obuvi, je dobré vedieť niekoľko zásadných vecí. Tak predovšetkým, tieto topánky do terénu bývajú často veľmi znečistené, najprv sa teda dajte do čistenia, aby bolo nanesenie impregnačného prostriedku efektívne.
  Športové topánky by mali spĺňať vysoké nároky
  Komentáre ( d) Športové topánky by mali spĺňať vysoké nároky
  Než si kúpite svoje vytúžené športové topánky, bude vhodné zamerať sa na niektoré ich vlastnosti, ktoré ich predurčujú na používanie pri zvýšenej záťaži. Napríklad topánky na behanie vyzerajú inak ako obuv na fitness alebo na turistiku.
  Keď kupujeme detský batoh
  Komentáre ( d) Keď kupujeme detský batoh
  Taký detský batôžtek by mal pekne vyzerať a mať nejaké tie pekné motívy, to ale záleží aj na veku dieťaťa. Či už kupujete školský batoh alebo napríklad batoh určený na cestovanie, mali by ste sa riadiť určitými pravidlami a radami.
  Prichádza ten správny čas vybrať si štýlové a kvalitné tenisky
  Komentáre ( d) Prichádza ten správny čas vybrať si štýlové a kvalitné tenisky
  Zima sa chýli ku koncu a blíži sa teplejšie obdobie. Tomu je nutné prispôsobiť aj svoj outfit a obutie. Veľkým hitom už dlhé desaťročia sú tenisky. S obľubou ich nosia deti, ženy aj muži všetkých vekových kategórií.
  Antibakteriálne ponožky so striebornými vláknami
  Komentáre ( d) Antibakteriálne ponožky so striebornými vláknami
  Antibakteriálne ponožky so striebornými vláknami sú ďalším technologickým vylepšením textílií, ktoré milovníci komfortu určite ocenia. Poďme si popísať, o čo vlastne ide a prečo by práve ponožky Nanosilver so striebornými vláknami mohli byť tým pravým pre vás.
  Impregnácia vonkajšej obuvi nielen proti vlhkosti
  Komentáre ( d) Impregnácia vonkajšej obuvi nielen proti vlhkosti
  Outdoorová obuv je vo všeobecnosti odolnejšia ako bežná športová a iná obuv, ale to neznamená, že by ste mali zanedbávať jej starostlivosť. Okrem pravidelného čistenia ich nezabudnite z času na čas naimpregnovať.
  Obuv pre poľovníkov podľa prostredia, počasia a typu lovu
  Komentáre ( d) Obuv pre poľovníkov podľa prostredia, počasia a typu lovu
  Ako začínajúci poľovník si určite uvedomujete, že voľbu vhodného vybavenia, oblečenia a obutia nemožno podceniť. Zameriame sa na poľovnícke a lovecké topánky a najmä na to, čo môže mať veľmi podstatný vplyv na ich výber, a to na prostredie, počasie a tiež typ lovu.
  Dokonca aj detské papuče môžu byť vianočným darčekom, ktorý poteší.
  Komentáre ( d) Dokonca aj detské papuče môžu byť vianočným darčekom, ktorý poteší.

  Kupovať deťom na Vianoce iba hračky, to asi nie je úplne ideálna cesta. Samozrejme, že by pod stromčekom nemali chýbať, na druhú stranu by ste svoje ratolesti mali už od mala tak trochu učiť, že sa potrebujú nielen hrať, ale aj vyžadujú praktické vybavenie. Detské šľapky a papučky pri tom rozhodne n...

  Časté otázky zákazníkov pred nákupom outdoor obuvi
  Komentáre ( d) Časté otázky zákazníkov pred nákupom outdoor obuvi
  Pred zaobstaraním nových outdoor topánok ste sa aj vy možno informovali na internete alebo inde, podľa čoho vyberať, aký štýl a prevedenie budú vhodné pre daný terén, pre danú ročnú dobu, či akú veľkosť by ste mali voliť. Niektoré odpovede ale nenájdete tak ľahko, preto sa v tomto článku zameriame na dôležité, ale nie toľko frekventovanej otázky, ktoré môžete položiť napríklad priamo predajcovi.
  Jesenné trendy zo sveta dámskej obuvi
  Komentáre ( d) Jesenné trendy zo sveta dámskej obuvi
  Jeseň láka k novým trendom v oblečení i dámskej obuvi. Už ste sa rozhodla, aké zimné topánky budete tento rok nosiť?
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ×

  Vyberte Parcelshop pro doručení