Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.sk  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  Rss

  Blog

  Impregnácia vonkajšej obuvi nielen proti vlhkosti
  Komentáre ( d) Impregnácia vonkajšej obuvi nielen proti vlhkosti
  Outdoorová obuv je vo všeobecnosti odolnejšia ako bežná športová a iná obuv, ale to neznamená, že by ste mali zanedbávať jej starostlivosť. Okrem pravidelného čistenia ich nezabudnite z času na čas naimpregnovať.
  Obuv pre poľovníkov podľa prostredia, počasia a typu lovu
  Komentáre ( d) Obuv pre poľovníkov podľa prostredia, počasia a typu lovu
  Ako začínajúci poľovník si určite uvedomujete, že voľbu vhodného vybavenia, oblečenia a obutia nemožno podceniť. Zameriame sa na poľovnícke a lovecké topánky a najmä na to, čo môže mať veľmi podstatný vplyv na ich výber, a to na prostredie, počasie a tiež typ lovu.
  Dokonca aj detské papuče môžu byť vianočným darčekom, ktorý poteší.
  Komentáre ( d) Dokonca aj detské papuče môžu byť vianočným darčekom, ktorý poteší.

  Kupovať deťom na Vianoce iba hračky, to asi nie je úplne ideálna cesta. Samozrejme, že by pod stromčekom nemali chýbať, na druhú stranu by ste svoje ratolesti mali už od mala tak trochu učiť, že sa potrebujú nielen hrať, ale aj vyžadujú praktické vybavenie. Detské šľapky a papučky pri tom rozhodne n...

  Časté otázky zákazníkov pred nákupom outdoor obuvi
  Komentáre ( d) Časté otázky zákazníkov pred nákupom outdoor obuvi
  Pred zaobstaraním nových outdoor topánok ste sa aj vy možno informovali na internete alebo inde, podľa čoho vyberať, aký štýl a prevedenie budú vhodné pre daný terén, pre danú ročnú dobu, či akú veľkosť by ste mali voliť. Niektoré odpovede ale nenájdete tak ľahko, preto sa v tomto článku zameriame na dôležité, ale nie toľko frekventovanej otázky, ktoré môžete položiť napríklad priamo predajcovi.
  Jesenné trendy zo sveta dámskej obuvi
  Komentáre ( d) Jesenné trendy zo sveta dámskej obuvi
  Jeseň láka k novým trendom v oblečení i dámskej obuvi. Už ste sa rozhodla, aké zimné topánky budete tento rok nosiť?
  Nevyhnutné a odporúčané prvky školského batohu či aktovky
  Komentáre ( d) Nevyhnutné a odporúčané prvky školského batohu či aktovky
  Chystáte sa pustiť do neľahkej úlohy, ktorým je zhotovovanie vhodných školských pomôcok pre svoje deti? Takýto batoh alebo aktovka tvorí základ a pri ich výbere je potrebné najprv zistiť, či sú opatrené jednak nutnými a tiež odporúčanými prvky. Ktoré to sú?
  Veľkosť a prevedenie kufra na kolieskach
  Komentáre ( d) Veľkosť a prevedenie kufra na kolieskach
  K cestovaniu na dovolenku, služobnú cestu, za rodinou, skrátka kamkoľvek, kde sa chystáte nejaký čas pobudnúť, neodmysliteľne patrí kvalitná batožina. Kufre na kolieskach vám uľahčia prácu, pretože ich naozaj nie je dosť. Musíte si však vybrať správny model, ktorý vám vyhovuje najmä z hľadiska veľkosti a dizajnu.
  Pár tipov, ktoré vám pomôžu vybrať správne dámske čižmy
  Komentáre ( d) Pár tipov, ktoré vám pomôžu vybrať správne dámske čižmy
  Dámske gumáky už zďaleka nepovažujeme len za nutnú ochranu nôh proti vode a blatu. Zaobstarať môžete naozaj štýlové, dizajnové kúsky, pri ktorých je však zachovaná ich funkcie a vysoká praktickosť.
  Ako sa vyvíjal dáždnik až do dnešnej podoby?
  Komentáre ( d) Ako sa vyvíjal dáždnik až do dnešnej podoby?
  Súčasné dáždniky sú ponúkané v mnohých podobách. Okrem základných typov, ako sú dáždniky s rúčkou, automatické či manuálne skladací, môžete zvoliť napríklad partnerské dáždniky alebo dáždniky v luxusnom prevedení.
  Príčiny plochých nôh u detí a čomu sa vyhnúť pri kúpe prvej detskej obuvi
  Komentáre ( d) Príčiny plochých nôh u detí a čomu sa vyhnúť pri kúpe prvej detskej obuvi
  Napriek tomu, že ľudské chodidlo je prírodou veľmi dômyselne tvarované, ploché nohy nie sú dnes ničím výnimočným. Väčšinou sú dôsledkom nevhodných návykov, ale tento problém sa môže vyskytnúť aj u detí v ranom veku. Aké môžu byť všeobecné príčiny plochých nôh u malých detí?