Čas na vrátenie. Nevhodné darčeky môžete v pokoji vrátiť alebo vymeniť až do 15.1.2024.

Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.sk  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  Rss

  Blog

  Detské zimné topánky vyberajte naozaj starostlivo
  Komentáre ( d) Detské zimné topánky vyberajte naozaj starostlivo
  Základným predpokladom pre pohodlné nosenie detskej obuvi je všeobecne správna veľkosť. Tá je ešte dôležitejšia pri detských zimných topánkach, kde je potrebné nechať väčšiu rezervu na vrstvu ponožiek. Veľkosť a správne tvarovanie ale zďaleka nie sú jedinými aspektmi, ktoré je nutné zohľadniť, pokiaľ sa chystáte kúpiť deťom kvalitu na zimné obdobie.
  Kompresné ponožky nielen pre nadšených športovcov
  Komentáre ( d) Kompresné ponožky nielen pre nadšených športovcov
  Moderné trendy majú tú schopnosť, že sa neustále vyvíja a výrobcovia oblečenia a doplnkov tak stále prichádzajú s novinkami. Už ste počuli o kompresných ponožkách? Síce nie sú úplne horúcou novinkou, avšak je pravdou, že nie každý si hneď predstaví, o čo ide a ako také kompresné ponožky fungujú. Často ich nosia profesionálni aj amatérski športovci, ktorí na nich nedajú dopustiť. Prečo je to tak?
  Dámske snehule sa hodia nielen na hory
  Komentáre ( d) Dámske snehule sa hodia nielen na hory
  Posledné roky sú v našej oblasti chudobné na sneh a tiež teploty neklesajú tak nízko, ako tomu bolo v rokoch minulých. To ale neznamená, že by ste si nemali chrániť nohy kvalitnou dámskou obuvou, ktorá má tie najlepšie tepelnoizolačné vlastnosti. Snehule skrátka frčia a už sa neodmysliteľne zaradili k prvkom outfitu, ktoré nielen doplnia, ale tiež môžu úplne dominovať. Taká kombinácia dámskych snehulí s kožušinkou s tesnými džínsami alebo legínami spôsobí efekt, ktorý si nemožno nevšimnúť.
  Na čo dať pozor pri výbere outdoor obuvi?
  Komentáre ( d) Na čo dať pozor pri výbere outdoor obuvi?
  Základom je samozrejme správna veľkosť. Pokiaľ si totiž zvolíte outdoor obuv, ktorá vám bude príliš tesná , alebo naopak až veľmi voľná, môže vám to dosť výrazne znepríjemniť pohyb v teréne. Práve pri outdoor topánkach je o to dôležitejšie, aby vám dokonale padli.
  Gumáky kamkoľvek
  Komentáre ( d) Gumáky kamkoľvek
  Pánske aj dámske gumáky k daždivému počasiu už neodmysliteľne patria. Ich funkciou je hlavne ochrana nôh proti namoknutiu, zároveň ale môžu vyzerať veľmi štýlovo a stať sa súčasťou elegantného outfitu. Kam všade si môžete také gumáky obuť?
  Komentáre ( d) Karnaubský vosk na topánky - menej známe leštidlo
  Je to vaša voľba, či si na čistenie a leštenie topánok zvolíte tekuté alebo tuhé čistidlá. Karnaubský vosk určite stojí za zmienku, napriek tomu, že je známy skôr majiteľom automobilov. Veľmi dobre sa hodí aj na leštenie obuvi, najmä kožené.
  Detské baleríny
  Komentáre ( d) Detské baleríny
  Detské baleríny sú obuvou najmä pre dievčatá. Vychádza svojím prevedením z klasických balerínok pre dospelých a predovšetkým z tanečnej obuvi, ktorá sa používa hlavne v balete. To ale neznamená, že baleríny pre dievčatá by sa nemohli premeniť akou mávnutím kúzelného prútika na detskú obuv pre malú princeznú. V súčasnosti sú vyrábané modely, ktoré sú určené aj na bežné nosenie.
  Komentáre ( d) Čo by mali spĺňať funkčné ponožky na leto a do náročnejšieho terénu?
  Zamiľovali ste si turistiku za každého počasia? Práve v lete môžu byť prechádzky prírodou aj zdolávanie trochu náročnejšieho terénu najzaujímavejšie a najviac oku lahodiace. Je to však výzva a mali by ste byť dobre vybavení. Dôležité sú nielen špeciálne outdoor topánky, ale aj do nich vhodné ponožky. Na turistiku sa predsa len hodí uzavretá vyššia obuv, a tomu by mali zodpovedať aj ponožky. Čo by mali spĺňať?
  Ošetrenie detskej obuvi podľa materiálu
  Komentáre ( d) Ošetrenie detskej obuvi podľa materiálu
  Detské topánky dostávajú zabrať viac ako topánky dospelých. Je to jednoducho tým, že deti sú rady v pohybe za každého počasia, ba dokonca rady vyhľadávajú nejaké to blatíčko a nevynechajú snáď jedinú poriadnu kaluž. Čistenie detskej obuvi je tak u rodičov na dennom poriadku.
  Ako sa líšia barefoot obuv od bežnej?
  Komentáre ( d) Ako sa líšia barefoot obuv od bežnej?
  Už je to pár rokov, čo uzreli svetlo sveta barefoot topánky. Keď sa objavili na trhu s obuvou, mohli ste si zaobstarať iba pár modelov, navyše nie vždy boli dotiahnuté do dokonalosti. To dnes je situácia úplne iná. Výrobcovia, ktorí sa na barefoot špecializujú, dokázali vylepšiť technológie výroby a tiež zdokonaliť materiály, z ktorých sa toto zaujímavé obutie vyrába. Aj vďaka tomu si môžete vybrať z množstva štýlov práve taký, ktorý vám bude ideálne vyhovovať.
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★