Čas na vrátenie. Nevhodné darčeky môžete v pokoji vrátiť alebo vymeniť až do 20.1.2023.

Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.sk  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  Rss

  Blog

  Baťa, Prestige a Botas, klasickí česko-slovenskí výrobcovia obuvi.
  Komentáre ( d) Baťa, Prestige a Botas, klasickí česko-slovenskí výrobcovia obuvi.
  Určite ich poznáte. Topánky českých, alebo lepšie povedané československých výrobcov, chronicky známe značky, čo sú stále in, aj keď nie pre každého.
  Deti si zaslúžia kvalitný batoh na mieru
  Komentáre ( d) Deti si zaslúžia kvalitný batoh na mieru
  Nielen pekný design je rozhodujúci pri výbere detského batohu. Áno, je pravda, že deti si potrpia na obrázky svojich obľúbených rozprávkových postavičiek a veselé farby, druhou vecou je ale ergonómia a zdravé nosenie. A práve to, aby bol batoh dieťaťu na mieru, je vôbec najdôležitejšie.
  Komentáre ( d) Ako vybrať detské školské prezuvky
  A je to tu. Vaše deti sa po prázdninovej pohode opäť chystajú do školy, alebo tam pôjdu vôbec po prvýkrát, a vám tak pribudne veľké množstvo starostí. Jednou z nich je nesporne nájdenie ideálneho modelu detských prezúvok, takých, ktoré budú pohodlné, zdravotne nezávadné a dieťaťu pristanú.
  Školský batoh pre prváčika a niektoré moderné vychytávky
  Komentáre ( d) Školský batoh pre prváčika a niektoré moderné vychytávky
  Prázdniny sú v polovici a vy ako rodičia možno začínate tak trošku stresovať, pretože vaše dieťa sa chystá prvýkrát do školy. Nie je toho málo, čo musíte zaistiť, aby ste mu školu čo najviac spríjemnili. To máte vhodné oblečenie a obutie, písacie potreby, nádoby a obaly na desiatu, výbavu na telocvik a množstvo ďalšieho nevyhnutného vybavenia, bez ktorého sa deti v škole nezaobídu. Žiadny strach, na školské batohy a aktovky sme rozhodne nezabudli, naopak, budeme sa im bližšie venovať v nasledujúcich riadkoch.
  Ako na impregnáciu outdoor obuvi?
  Komentáre ( d) Ako na impregnáciu outdoor obuvi?
  Než sa pustíte do impregnácie outdoor obuvi, je dobré vedieť niekoľko zásadných vecí. Tak predovšetkým, tieto topánky do terénu bývajú často veľmi znečistené, najprv sa teda dajte do čistenia, aby bolo nanesenie impregnačného prostriedku efektívne.
  Športové topánky by mali spĺňať vysoké nároky
  Komentáre ( d) Športové topánky by mali spĺňať vysoké nároky
  Než si kúpite svoje vytúžené športové topánky, bude vhodné zamerať sa na niektoré ich vlastnosti, ktoré ich predurčujú na používanie pri zvýšenej záťaži. Napríklad topánky na behanie vyzerajú inak ako obuv na fitness alebo na turistiku.
  Keď kupujeme detský batoh
  Komentáre ( d) Keď kupujeme detský batoh
  Taký detský batôžtek by mal pekne vyzerať a mať nejaké tie pekné motívy, to ale záleží aj na veku dieťaťa. Či už kupujete školský batoh alebo napríklad batoh určený na cestovanie, mali by ste sa riadiť určitými pravidlami a radami.
  Prichádza ten správny čas vybrať si štýlové a kvalitné tenisky
  Komentáre ( d) Prichádza ten správny čas vybrať si štýlové a kvalitné tenisky
  Zima sa chýli ku koncu a blíži sa teplejšie obdobie. Tomu je nutné prispôsobiť aj svoj outfit a obutie. Veľkým hitom už dlhé desaťročia sú tenisky. S obľubou ich nosia deti, ženy aj muži všetkých vekových kategórií.
  Antibakteriálne ponožky so striebornými vláknami
  Komentáre ( d) Antibakteriálne ponožky so striebornými vláknami
  Antibakteriálne ponožky so striebornými vláknami sú ďalším technologickým vylepšením textílií, ktoré milovníci komfortu určite ocenia. Poďme si popísať, o čo vlastne ide a prečo by práve ponožky Nanosilver so striebornými vláknami mohli byť tým pravým pre vás.
  Impregnácia vonkajšej obuvi nielen proti vlhkosti
  Komentáre ( d) Impregnácia vonkajšej obuvi nielen proti vlhkosti
  Outdoorová obuv je vo všeobecnosti odolnejšia ako bežná športová a iná obuv, ale to neznamená, že by ste mali zanedbávať jej starostlivosť. Okrem pravidelného čistenia ich nezabudnite z času na čas naimpregnovať.
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★