Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.sk  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  Rss

  Blog

  Komentáre ( d) Čo by mali spĺňať funkčné ponožky na leto a do náročnejšieho terénu?
  Zamiľovali ste si turistiku za každého počasia? Práve v lete môžu byť prechádzky prírodou aj zdolávanie trochu náročnejšieho terénu najzaujímavejšie a najviac oku lahodiace. Je to však výzva a mali by ste byť dobre vybavení. Dôležité sú nielen špeciálne outdoor topánky, ale aj do nich vhodné ponožky. Na turistiku sa predsa len hodí uzavretá vyššia obuv, a tomu by mali zodpovedať aj ponožky. Čo by mali spĺňať?
  Ošetrenie detskej obuvi podľa materiálu
  Komentáre ( d) Ošetrenie detskej obuvi podľa materiálu
  Detské topánky dostávajú zabrať viac ako topánky dospelých. Je to jednoducho tým, že deti sú rady v pohybe za každého počasia, ba dokonca rady vyhľadávajú nejaké to blatíčko a nevynechajú snáď jedinú poriadnu kaluž. Čistenie detskej obuvi je tak u rodičov na dennom poriadku.
  Ako sa líšia barefoot obuv od bežnej?
  Komentáre ( d) Ako sa líšia barefoot obuv od bežnej?
  Už je to pár rokov, čo uzreli svetlo sveta barefoot topánky. Keď sa objavili na trhu s obuvou, mohli ste si zaobstarať iba pár modelov, navyše nie vždy boli dotiahnuté do dokonalosti. To dnes je situácia úplne iná. Výrobcovia, ktorí sa na barefoot špecializujú, dokázali vylepšiť technológie výroby a tiež zdokonaliť materiály, z ktorých sa toto zaujímavé obutie vyrába. Aj vďaka tomu si môžete vybrať z množstva štýlov práve taký, ktorý vám bude ideálne vyhovovať.
  Retro dáždnik môže byť moderným doplnkom každej ženy
  Komentáre ( d) Retro dáždnik môže byť moderným doplnkom každej ženy
  Dáždniky sú niekým považované za obyčajnú ochranu proti dažďu, preto sa príliš nesnažia, aby si zaobstarali dáždnik, ktorý sa bude hodiť k ich osobnosti, k ich štýlu obliekania. To platí samozrejme skôr pre mužov, ale stále viac si ich uvedomuje, že z takého obyčajného dáždnika sa môže stať skutočne elegantný a štýlový doplnok outfitu.
  Baťa, Prestige a Botas, klasickí česko-slovenskí výrobcovia obuvi.
  Komentáre ( d) Baťa, Prestige a Botas, klasickí česko-slovenskí výrobcovia obuvi.
  Určite ich poznáte. Topánky českých, alebo lepšie povedané československých výrobcov, chronicky známe značky, čo sú stále in, aj keď nie pre každého.
  Deti si zaslúžia kvalitný batoh na mieru
  Komentáre ( d) Deti si zaslúžia kvalitný batoh na mieru
  Nielen pekný design je rozhodujúci pri výbere detského batohu. Áno, je pravda, že deti si potrpia na obrázky svojich obľúbených rozprávkových postavičiek a veselé farby, druhou vecou je ale ergonómia a zdravé nosenie. A práve to, aby bol batoh dieťaťu na mieru, je vôbec najdôležitejšie.
  Komentáre ( d) Ako vybrať detské školské prezuvky
  A je to tu. Vaše deti sa po prázdninovej pohode opäť chystajú do školy, alebo tam pôjdu vôbec po prvýkrát, a vám tak pribudne veľké množstvo starostí. Jednou z nich je nesporne nájdenie ideálneho modelu detských prezúvok, takých, ktoré budú pohodlné, zdravotne nezávadné a dieťaťu pristanú.
  Školský batoh pre prváčika a niektoré moderné vychytávky
  Komentáre ( d) Školský batoh pre prváčika a niektoré moderné vychytávky
  Prázdniny sú v polovici a vy ako rodičia možno začínate tak trošku stresovať, pretože vaše dieťa sa chystá prvýkrát do školy. Nie je toho málo, čo musíte zaistiť, aby ste mu školu čo najviac spríjemnili. To máte vhodné oblečenie a obutie, písacie potreby, nádoby a obaly na desiatu, výbavu na telocvik a množstvo ďalšieho nevyhnutného vybavenia, bez ktorého sa deti v škole nezaobídu. Žiadny strach, na školské batohy a aktovky sme rozhodne nezabudli, naopak, budeme sa im bližšie venovať v nasledujúcich riadkoch.
  Ako na impregnáciu outdoor obuvi?
  Komentáre ( d) Ako na impregnáciu outdoor obuvi?
  Než sa pustíte do impregnácie outdoor obuvi, je dobré vedieť niekoľko zásadných vecí. Tak predovšetkým, tieto topánky do terénu bývajú často veľmi znečistené, najprv sa teda dajte do čistenia, aby bolo nanesenie impregnačného prostriedku efektívne.
  Športové topánky by mali spĺňať vysoké nároky
  Komentáre ( d) Športové topánky by mali spĺňať vysoké nároky
  Než si kúpite svoje vytúžené športové topánky, bude vhodné zamerať sa na niektoré ich vlastnosti, ktoré ich predurčujú na používanie pri zvýšenej záťaži. Napríklad topánky na behanie vyzerajú inak ako obuv na fitness alebo na turistiku.
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★