Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.sk  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  Prečo nakupovať u nás

  Veľa dôvodov, prečo u nás nakupovať

  Garancia kvalitných služieb

  Spoľahlivosť, kvalita produktov a rýchlosť dodania sú pre internetový obchod Cooltopanky.sk samozrejmosťou. Aby sme udržali vysoký štandard našich služieb, venujeme maximálnu pozornosť starostlivosti o zákazníkov. Sme neustále pripravení plniť Vaše požiadavky, priania a zodpovedať každý Váš dotaz. Či potrebujete poradiť s voľbou vhodného spôsobu doručenia alebo pomôcť s výberom tovaru, sme tu pre Vás.

  Doprava zadarmo

  Kedy za Vás platíme dopravu my?

  • pri nákupe nad 60 €
  • pri prvej výmene tovaru - Pozn.: Jedná sa o dopravu od nás k Vám. Výmennou zásielku odosielame kuriérskym dopravcom a ponuka platí pre zásielky s nulovým doplatkom, prípadne s platbou vopred. V ostatných prípadoch sa dopravné riadi ceníkom.

  Výmena nevyhovujúceho tovaru do 30 dní

  Objednali ste si tovar a netrafili svoju veľkosť? Nevadí... vymeníme vám ho.

  V takomto prípade prosím pošlite tovar späť na adresu FHB Group s.r.o., c/o COOL Trading – 70712, Priemyselná 3, 900 21 Svätý Jur, Slovenská republika a priložte k nemu kópiu faktúry (dokladu o kúpe). Na kópii faktúry prosím presne špecifikujte, za čo chcete tovar vymeniť (názov, kód, značka, veľkosť, farba, atď). Akonáhle obdržíme balíček, prekontrolujeme tovar a v najkratšej možnej dobe zašleme Vami vybrané náhradné tovar. Poštovné od nás k vám platíme my. Výmena je teda zadarmo a trvá len niekoľko dní.

  Vrátenie tovaru do 30 dní

  Neviete, či objednávate správny tovar? U nás neriskujete. Tovar môžete vrátiť do 30 dní od doručenia bez udania dôvodu a my Vám vrátime peniaze. Po obdržaní zásielky a kontrole tovaru vrátime peniaze späť. Tento proces by nemal trvať dlhšie ako niekoľko dní. Síce nám zákon povoľuje lehotu až 14 dní na vrátenie peňazí, ale nebudeme vaše finančné prostriedky zbytočne zadržiavať a posielať ich späť až tesne pred uplynutím danej lehoty.

  Vernostné zľavy

  Nesmierne si vážime každého nášho zákazníka, a preto sme pre Vás pripravili veľmi štedrý bonusový program, ktorý Vás odmení zaujímavými zľavami. Viac informácií o programe nájdete TU.

  Overené zákazníkmi

  Nezávislý portál Heureka.sk sa zameriava na hodnotenie kvality internetových obchodov. Posudzuje pomer kvalita / cena, úroveň poskytovaných služieb aj priebeh nákupu od objednania až po dodanie k Vašim dverám. Obchod Cooltopanky.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi. Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.

  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★