Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.sk  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  Asylum

  Asylum, to je dámska obuv v celej svojej šírke a rozmanitosti. Nové kolekcie pre každú sezónu vždy sledujú aktuálne módne trendy, či už ide o farby, materiály alebo strihy.

  Asylum si módnym labyrintom razí cestu bez zaváhania. V jej kolekciách nájdete horúce modely určené pre vyššiu školu zvádzania: efektné, sexy a podľa posledných módnych trendov. Nechýba ani elegantná obuv k výnimočným a slávnostným okamihom, do divadla, na plesy či do tanečnej. Aj táto séria vsádza na atraktívny materiálové a strihové spracovanie. Pevné miesto zaujíma aj biznis klasika, ktorá svoje nositeľky nezradí pri každodennej ceste do práce a späť a pohodlné topánky na túlanie sa mestom.

  Trendy - rad originálnych kúskov, kde nájdete to najlepšie z módnych trendov - pohodlné platformy a klinky či naopak elegantné vysoké podpätky. Zvršky tvorí stále aktuálne pásky, spletanie, perforované vzory, ale aj nežné kvetinové dekory a aplikácie.

  Balerínky - kraľujú už niekoľkú sezónu. Sú ľahké a dodajú vášmu outfitu sviežosť. Kolekcia Asylum ponúka modely v pastelové palete farieb, s jemnými vzormi a trendy dekoratívne perforáciou.

  Comfort - kolekcia Comfort je už tradične zameraná na pohodlie. Využíva prírodné materiály - kožu a špeciálne odľahčené podošvy. Comfort Lady označuje rad kožených lodičiek pre každodenný pracovný maratón, rady Comfort a Comfort sandále potom ponúka letnú otvorenú obuv v škále od elegantných po športovejšie strihy.

  Voľný čas - štýl ulice je neobyčajne pohodlný a pritom mu nechýba štýl a účelnosť. Nájdete tu tenisky a športové sandále pre každodenné aktivity.

  Nech už si vyberiete akýkoľvek model a príležitosť, Asylum stojí pri vás.

  Triediť podľa
  Náhľad Na stránku
  Obrázok z Dámske balerínky Asylum AU-218-37-07

  Dámske balerínky Asylum AU-218-37-07

  Dámske balerínky Asylum
  37
  31,96 € 7,60 €
  Skladom
  Obrázok z Dámske žabky ASYLUM AS-210-37-07

  Dámske žabky ASYLUM AS-210-37-07

  Dámske fashion žabky ASYLUM AS-210-37-07
  36
  31,96 € 6,00 €
  Skladom
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★