Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.sk  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  Alpina

  Alpina

  ALPINA, kúzlo topánok zo srdca prírody.

  ALPINA®, zabývaná v náručí nedotknutej prírody Slovinska obklopenej lesmi, je značkou, ktorá spája vysoko kvalitné remeselné spracovanie, nekonvenčný dizajn a funkčnosť. Založená na olympijskom víťazstve a úspechoch vo Svetovom pohári v behu na lyžiach, ALPINA vyčnieva svojimi inováciami, posúva hranice a prepája svet športu a módy.

  ALPINA vznikla v Slovinsku, kde jej sídlo vytvára spojenie s prírodou a tradíciou. Naše odhodlanie k najvyšším štandardom remeselného spracovania a jedinečný dizajn sa neobmedzuje len na športovú obuv. Srdcom nášho príbehu je mesto Žiri, kde vášeň na výrobu obuvi odovzdávame z generácie na generáciu. Naše topánky nesú nielen stopy šampiónov, ale taktiež dávajú zmysel pre tradíciu a umenie v každom kroku.

  ALPINA ponúka širokú škálu produktov zahŕňajúcu športovú obuv, módne kolekcie a špecializované topánky pre každodenné pohodlie. Naše produkty nielen spĺňajú, ale prekonajú očakávania najlepších športovcov sveta.

  Dedičstvo je kľúčovým prvkom ALPINY. Naši remeselníci vytvárajú obuv s láskou od polovice devätnásteho storočia. Zmenili sa doby, ale naša oddanosť ručnej práci zostala nezmenená. Každá topánka nesie stopy múdrosti a skvelého know-how, čo je kľúčom k jedinečnému charakteru každého produktu.

  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★