Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.sk  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  Späť na všetky

  Školský batoh pre prváčika a niektoré moderné vychytávky

  Školský batoh pre prváčika a niektoré moderné vychytávky

  Prázdniny sú v polovici a vy ako rodičia možno začínate tak trošku stresovať, pretože vaše dieťa sa chystá prvýkrát do školy. Nie je toho málo, čo musíte zaistiť, aby ste mu školu čo najviac spríjemnili. To máte vhodné oblečenie a obutie, písacie potreby, nádoby a obaly na desiatu, výbavu na telocvik a množstvo ďalšieho nevyhnutného vybavenia, bez ktorého sa deti v škole nezaobídu. Žiadny strach, na školské batohy a aktovky sme rozhodne nezabudli, naopak, budeme sa im bližšie venovať v nasledujúcich riadkoch.

  Detská školská aktovka v modernom poňatí môže ponúkať celý rad vychytávok a vylepšení, vďaka ktorým sa budú deti do školy tešiť a všetko budú mať pekne po ruke a zároveň bude uľahčený život rodičom.

  Pohodlné a zdravé chrbtové popruhy

  Súčasní výrobcovia detských aktoviek a batohov si veľmi dobre uvedomujú dôležitosť chrbtových popruhov. Preto ich prispôsobujú detskému telíčku tak, aby boli ergonomické, zdravé na používanie, a predovšetkým maximálne pohodlné. Najmä sa venujú vývoju tvarovania popruhov, ktorého vplyv sa prejaví predovšetkým po dlhšom nosení ťažšieho obsahu.

  Praktická priehradka na desiatu

  Aby váš prváčik nezostal o hlade, mali by ste mu pribaliť na vyučovanie desiatu. Olovrantové boxy ako súčasť školského batohu majú rozhodne svoj zmysel, zvlášť, keď sú dostatočne rozmerné, aby sa do nich zmestil nielen chlieb, či žemľa, ale aj rôzne ďalšie dobroty, ovocie a zelenina.

  Spevnené dno

  Veľkú výhodu ponúka spevnené plastové dno školského batohu. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti nárazom a samozrejme zlepšuje stabilitu pri položení, chráni vnútorný obsah zo spodnej časti.

  Štítok s menom a adresou

  U roztržených detí nie je ničím neobvyklým, že tu a tam niečo stratia alebo niekde zabudnú. Aj preto oceníte ďalšiu z vychytávok moderných školských batohov, ktorou je štítok. Do neho môžete vpísať meno a adresu a buďte si istí, že sa vám táto batožina s cenným obsahom čoskoro vráti naspäť.

  Komentáre
  Zanechajte svoj komentár Zavrieť
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★