Čas na vrátenie. Nevhodné darčeky môžete v pokoji vrátiť alebo vymeniť až do 15.1.2024.

Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.sk  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  Späť na všetky

  Retro dáždnik môže byť moderným doplnkom každej ženy

  Retro dáždnik môže byť moderným doplnkom každej ženy

  Dáždniky sú niekým považované za obyčajnú ochranu proti dažďu, preto sa príliš nesnažia, aby si zaobstarali dáždnik, ktorý sa bude hodiť k ich osobnosti, k ich štýlu obliekania. To platí samozrejme skôr pre mužov, ale stále viac si ich uvedomuje, že z takého obyčajného dáždnika sa môže stať skutočne elegantný a štýlový doplnok outfitu.

  Delenie dáždnikov

  Dámske aj pánske dáždniky sa delia podľa základných kritérií na holové a skladacie. Výhodou skladacích je lepšia skladnosť, pokiaľ sa ale chcete pochváliť dáždnikom ako pravý gentleman, tak práve holový variant pre vás bude najlepšou voľbou.

  Ďalej si môžeme dáždniky rozdeliť podľa toho, akým spôsobom ich otvárate. Tu hovoríme o dáždnikoch manuálnych, ktoré sa otvárajú rukou, ďalej sú to dáždniky automatické, alebo aj vystreľovacie. Jednoduchým stlačením tlačidla dosiahnete to, že sa dáždnik otvorí. Poslednou dobou sú veľmi obľúbeným variantom dáždniky plne automatické. U nich slúži špeciálne tlačidlo nielen na otvorenie, ale aj na rýchle zloženie.

  No a potom sa môžu dámske dáždniky líšiť svojim dizajnom a prevedením. Zvlášť obľúbené sú retro alebo vintage dáždniky, čo pôsobia tak trochu nostalgicky, to ale rozhodne nie je na škodu.

  Kam sa hodí retro?

  Záleží len na vás, či dáte prednosť dáždniku klasickému, alebo sa vyžívate v retro štýle. Na trhu si dnes môžete nájsť taký dáždnik vo vintage štýle, ktorý je vhodný ako na vidiek, tak aj do mesta, skrátka vyzerá skvele a môžete ho skombinovať so sukňou, s nohavicami a bez problémov aj s pracovným kostýmom.

  Vždy sa riaďte svojim inštinktom a vyberte taký retro dáždnik, ktorý bude korešpondovať s vašou povahou aj so štýlom obliekania. A zďaleka nemusí ísť len o akúsi prenosnú striešku, ktorá vás bude chrániť proti dažďu, možno ho použiť aj pekne postarom, teda ako slnečník.

  Komentáre
  Zanechajte svoj komentár Zavrieť
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★