Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.sk  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  Späť na všetky

  Jesenné trendy zo sveta dámskej obuvi

  Jesenné trendy zo sveta dámskej obuvi

  Jeseň láka k novým trendom v oblečení i dámskej obuvi. Už ste sa rozhodla, aké zimné topánky budete tento rok nosiť? Zameriate sa na praktickosť, alebo skôr eleganciu? Predstavme si niektoré z obľúbených typov dámskej jesennej obuvi, ktoré ani tento rok rozhodne nebudú zaostávať vo svete módy.

  Vysoké topánky

  Topánky pod kolená alebo dokonca nad kolená a k tomu ešte s podpätkom si zamilujete. Môže ísť napríklad o klasické čižmy, prípadne rôzne formy čižiem. A nemôžeme zabudnúť ani snehule, ktoré sa dajú nosiť nielen vo vyložene zimnom období. Ak si zvolíte napríklad vysoké čižmy v pekných farbách, výrazne oživíte celkový outfit. Okrem klasickej čiernej, alebo hnedej, možno vybrať aj výraznejšie farby, ako je morská zelená, oranžová, červená.

  Gumáky v modernom poňatí

  Žiadny dážď pre vás nebude hrozbou, žiadne blato vás nezaskočí, ak siahnete po moderných dámskych gumákoch. V súčasnosti sa dá často hovoriť skôr o akýchsi gumových čižmách, ktoré môžu byť opatrené takými prvkami, ako je vnútorný zateplenie, alebo hrubší podrážka do nepohody. Obe tieto vychytávky zaistí, že aj v chladnom jesennom počasí vám bude príjemne teplo odspodu.

  Poltopánky v koži

  Vhodnou jesenné obuvou pre ženy sú nesporne tiež kožené poltopánky. Ich elegancia vás určite presvedčí, že by sa mohli stať súčasťou originálneho outfitu. Vyhotovenie podrážky môžeš byť buď úplne ploché, alebo môžu disponovať nižším podpätkom pre potrhnutí dámskeho štýlu.

  Mokasíny

  Podobne ako poltopánky, tiež mokasíny už nie sú len výsadou mužského pohlavia. Dámske jesenné mokasíny sa dokonale prispôsobí vašej nohe, avšak pozor, väčšinou nie sú vhodné do náročnejších terénov. Klasikou je v tomto prípade kožený materiál a samozrejme čierna alebo hnedá farba.

  Lodičky?

  Myslíte, že lodičky sa dajú nosiť len na jar a v lete? Omyl. Zakúpiť si môžete tiež dámskej jesennej lodičky. Od bežných sa líšia hlavne hlbším prevedením a lepšou ochranou prednej partie proti chladu a mokru.

  Komentáre
  Zanechajte svoj komentár Zavrieť