Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.sk  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  Späť na všetky

  Detské baleríny

  Detské baleríny

  Detské baleríny sú obuvou najmä pre dievčatá. Vychádza svojím prevedením z klasických balerínok pre dospelých a predovšetkým z tanečnej obuvi, ktorá sa používa hlavne v balete. To ale neznamená, že baleríny pre dievčatá by sa nemohli premeniť akou mávnutím kúzelného prútika na detskú obuv pre malú princeznú. V súčasnosti sú vyrábané modely, ktoré sú určené aj na bežné nosenie.

  Pre malé tanečnice

  Primárne sú však baleríny obuvou tanečnou. Jedná sa o veľmi ľahké a pružné obutie, ktoré dievčatá ocenia ako pri balete, tak aj pri ďalších druhoch tanca. Sú to detské topánky štýlové a veľmi elegantné, v ktorých sa budú dievčatká i staršie dievčatá cítiť tak, ako by snáď ani obuté neboli. Niet divu, že sa často hovorí o tom, že z balerínok vychádzajú barefoot topánky, určitá podobnosť, najmä v prevedení podrážky, sa tu dá určite nájsť.

  Pre tancovanie sú baleríny dokonale prispôsobené, a to vďaka ľahučkému vrchnému materiálu, ktorý zároveň dovolí nohe, aby sa ohýbala až do veľkého oblúka, ale aj vďaka spevnenej špičke a päte, tie zase zaručia dobrú stabilitu . A z akých materiálov sa dievčenské baleríny vyrábajú? Môže to byť stará dobrá koža, pri tej je však potrebný určitý čas, než získa svoju pružnosť a prispôsobí sa nôžke, rovnako ako textilné a syntetické materiály.

  Pre malé parádnice

  Detské balerínky ale nie sú zďaleka len obuvou pre malé baletky a tanečnice. Hodí sa tiež na bežné denné nosenie, napríklad ako alternatíva za papuče do škôlky či školy, alebo ako obuv k plesovým šatám. Dievčatá ich môžu pokojne nosiť v akomkoľvek interiéri as trochou cviku aj vonku, podobne ako už spomínané barefoot. Veľmi dobre vyniknúť na najrôznejších výnimočných príležitostiach, ako sú veľké oslavy a párty či svadby.

  Zdobné prevedenie

  Malé slečny budú ešte viac nadšené, keď budú tieto princeznovské topánočky zdobené niektorými dekoratívnymi prvkami. Napríklad môže ísť o perličky, kamienky, kvetinky alebo mašličky. To si ich potom nebude chcieť vaša dcérka vyzuť. Len pozor pri výbere vhodnej veľkosti, kedy nehovoríme iba o dĺžke, ale aj o celkovom tvare. Dievčenské balerínky musia dokonale padnúť, len tak bude ich nosenie a užívanie potešením.

  Komentáre
  Zanechajte svoj komentár Zavrieť
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★