Čas na vrátenie. Nevhodné darčeky môžete v pokoji vrátiť alebo vymeniť až do 15.1.2024.

Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.sk  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  Späť na všetky

  Dámske snehule sa hodia nielen na hory

  Dámske snehule sa hodia nielen na hory

  Posledné roky sú v našej oblasti chudobné na sneh a tiež teploty neklesajú tak nízko, ako tomu bolo v rokoch minulých. To ale neznamená, že by ste si nemali chrániť nohy kvalitnou dámskou obuvou, ktorá má tie najlepšie tepelnoizolačné vlastnosti. Snehule skrátka frčia a už sa neodmysliteľne zaradili k prvkom outfitu, ktoré nielen doplnia, ale tiež môžu úplne dominovať. Taká kombinácia dámskych snehulí s kožušinkou s tesnými džínsami alebo legínami spôsobí efekt, ktorý si nemožno nevšimnúť. A nikde nie je napísané, že si túto obuv musíte nutne obuť iba, keď sú vonku treskúce mrazy. Štýlové dámske snehule sa hodia na hory, kde splnia svoju funkciu na jedničku a rovnako tak do mesta, kde s nimi urobíte parádu.

  Svetlé prevedenie

  Svetlé farebné odtiene k snehuliam patria, k čomu ich predurčuje už ich pomenovanie. Môžete si tak zvoliť snehovo bielu, krémovú alebo šedú a môžete si byť istý, že tým vôbec nič nepokazíte. Zvlášť potom svetlé odtiene ocenia dámy vyššieho veku, pretože dokážu omladiť a celkovo dodať sviežosť. Svetlé snehule sú pre každú vekovú kategóriu a hodia sa takmer ku každému zimnému oblečeniu.

  Nižšie snehule na prechádzku mestom

  Možno si pod pojmom snehule predstavíte vyššiu dámsku obuv pod kolená, avšak nie je to pravidlom. Pokojne si môžete zaobstarať nižšie členkové snehule so šnurovaním, dokonalé obutie na pohodovú prechádzku mestom.

  Nevyhnutné obutie na horské radovánky

  Aspoň na horách sa s peknou snehovou nádielkou stále stretávame, rovnako ako tu môže byť naozaj zima. Okrem teplého oblečenia by ste mali myslieť aj na svoje nohy, ktorých uloženie do teplého obalu je základom vašej pohody. Práve od zeme ide najväčší chlad a samozrejme vyššie vrstvy snehu môžu znamenať, že sa vám dostane mokro až na kožu. Dámske snehule vám na horách pristanú a plniť neoceniteľnú službu ako ochrana pred chladom i mokrom.

  Komentáre
  Zanechajte svoj komentár Zavrieť
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★