Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.sk  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  Späť na všetky

  Antibakteriálne ponožky so striebornými vláknami

  Antibakteriálne ponožky so striebornými vláknami

  Antibakteriálne ponožky so striebornými vláknami sú ďalším technologickým vylepšením textílií, ktoré milovníci komfortu určite ocenia. Poďme si popísať, o čo vlastne ide a prečo by práve ponožky Nanosilver so striebornými vláknami mohli byť tým pravým pre vás. Ak by sme si mali hlavné plusy spomenúť v kocke, tak ide hlavne o elimináciu zápachu nôh, obmedzenie potenia, protizápalové účinky a tiež schopnosť vydržať pomerne dlho bez prania.

  Strieborné nanočastice

  Táto moderná technológia využíva nielen pri ponožkách, ale aj pri spodnej bielizni a ďalšom oblečení, nanočastice striebra, ktoré sú implantované do takých materiálov, ako je bavlna, polyester alebo elastan. Často sa potom jedná o ponožky vyrobené z kombinácie týchto materiálov, aby sa dosiahol maximálny efekt striebra. Nemusíte sa obávať, že sa nanočastice striebra po čase a praní vytratia. To určite nehrozí, zostávajú v materiáli po celú dobu jeho životnosti.

  Čo dokážu ponožky so striebornými nanovláknami

  Umelé strieborné vlákna sa teda zmiešajú s daným materiálom alebo kombináciou materiálov, aby sa dosiahli vytúžené vlastnosti. Pokiaľ budete nanoponožky nosiť, tak si tieto prínosy uvedomíte už pomerne skoro, už sa vám nebudú toľko potiť nohy, ako tomu bolo doteraz. Nanovlákna toho ale dokážu oveľa viac. Nohy zbavia nepríjemného oderu, podieľajú sa na obmedzení rizika vzniku plesní, ekzémov a mykotických ochorení nôh. Ponožky so striebornými vláknami sú antibakteriálne, nedráždia ani alergikov, disponujú vysokou priedušnosťou aj pružnosťou.

  Kto najviac ocenia nanoponožky?

  Nanoponožky sú veľmi vhodné napríklad pre osoby, ktorým sa veľmi potia nohy, čo súvisí aj so zápachom, alebo majú určité zdravotné a fyziologické problémy. A samozrejme ich využívajú športovci, u ktorých vďaka zvýšenej záťaži hrozí nadmerné potenie. Význam moderných ponožiek so striebornými vláknami oceňujú stále viac aj osoby pracujúce v náročných podmienkach a podávajúce vysoké pracovné výkony. Pomerne bežne sa stávajú výbavou vojakov, policajtov alebo hasičov.

  Komentáre
  Zanechajte svoj komentár Zavrieť
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ×

  Vyberte Parcelshop pro doručení