Hľadať
Filters
Close

Trendy dámska obuv pre tohtoročnú jar

23. apríla 2019

Jar sa opäť hlási o slovo a to je pre dámy jasný signál pre hľadanie novej obuvi práve pre toto obdobie. Aké budú tohtoročné trendy a s akými jarnými topánkami môžete najviac zažiariť? Pripravte sa na novú sezónu a obujte sa štýlovo a elegantne do obuvi, ktorá pre vás bude najviac interesantnou. Tu je pár tipov.

Tenisky patrí k jari

Tenisky, to je už skutočná klasika vo svete modernej obuvi. Hodí sa pre všetky pohlavia, pre všetky vekové kategórie. Tak napríklad veľmi trendy sú v poslednom čase takzvané "ugly", teda škaredé tenisky, nič nepokazíte ani voľbou tenisiek so zvýšeným podpätkom. Kombinovať ich môžete ako s kraťasy, tak tiež sa sukienkou či rôznymi typmi nohavíc. Horúcou novinkou sú tiež metalické tenisky, ktoré efektívne septembra a lesknúci sa tak, že nebudete prehliadnuté.

nižšia čižmy

Nielen v zime majú svoje miesto čižmy. Môžete ich nosiť aj v teplejšej časti roka, najlepšie sa potom hodí nízke čižmy, vyznačujúci sa výbornou odolnosťou proti jarnému chladu, na druhú stranu podporí váš westernový štýl. Veľkým plusom nízkych čižiem je aj odolnosť proti vode, takže ich môžete obuť miesto čižiem. In sú nielen klasické čierne čižmy, ale aj čižmy v bielej, alebo dokonca vo výrazných až krikľavých farebných tónoch.

lodičky

Jar doslova nabáda k obutie nových lodičiek, o ktorých eleganciu nie je pochýb. Trendy farbou súčasnosti je koralová, iste oceníte aj štýlovosť a originalitu potlačí či priehľadných prvkov. Lodičky sa najlepšie nosia k sukni, naopak príliš vhodné nie sú ku kraťasom.

Balerínky a mokasíny

Ak hľadáte maximum pohodlia, potom si kúpte modernú baleríny či mokasíny. Dokážu sa ľahko prispôsobiť vašej nôžke a pri tom vyzerajú skvele v kombinácii so sukničkou či trebárs legínami. Ak chcete úplnú voľnosť a jednoduchosť obúvanie, zamerajte sa na otvorené alebo čiastočne otvorené nazúvaky. Ale pozor, tento typ jarné obuvi nie je príliš vhodné nosiť často a dlho, pokiaľ sa nejedná o zdravotné typ.