Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.sk  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  PENNY BELTS SET 35-020-22 A 4PS Pánsky kožený opasok čierny

  Darčekový set luxusného celokoženého opasku s jednou tŕňovou a raz plnú sponou, ktoré sa dajú jednoduchým spôsobom meniť podľa príležitosti alebo nálady.
  Sku: set-35-020-22-4PS
  *
  Dostupnosť:
  Skladem
  Dodacia lehota: 2 dni
  31,60 € s DPH
  i h

  Darčekový set luxusného celokoženého opasku s jednou tŕňovou a raz plnú sponou, ktoré sa dajú jednoduchým spôsobom meniť podľa príležitosti alebo nálady.

  Luxusný čierny pánsky kožený opasok o šírke 35 mm. Pásik je vyrobený z čiernej usne, ktorá je zdobená razbou imitujúci prešitie. Opasok je vhodný na nosenie pri spoločenských udalostiach. Opasok má lakované hrany aj rub opasku, čo zaručuje, že nedôjde k zafarbeniu odevu. Opasok môžete ľahko skrátiť, sponu len posuniete a zacvaknite. Prvotriedna kvalita od českého výrobcu.

  Materiál: koža

  Farba: čierna

  Záruka: 24 mesiacov

  Ako správne vybrať dĺžku opasku

  Zmerajte si obvod pásu alebo bokov presne tam, kde nosíte nohavice, sukňu alebo rôzne topy.

  Nami udané veľkosti pásikov sú zhodné s Vami nameraným údajom (95 cm v páse zodpovedá veľkosti opasku 95 cm). Veľkosť meriame od prostrednej dierky ku koncu spony (veľkosť sa môže nepatrne líšiť podľa typu spony), celková dĺžka opasku je vždy o cca 15 cm dlhšia než je veľkosť udávaná na opasku. Všetky ponúkané opasky sú konštruované tak, aby pri jednej dĺžke bola tolerancia zapnutie +/- 10 cm.

  0.0 0
  Napíšte vlastnú recenziu Zavrieť
  • Iba registrovaní užívatelia môžu písať recenzie
  *
  *
  • Zlý
  • Vynikajúce
  *
  *
  *
  Špecifikácie Produkty
  Veľkosť 95cm
  Veľkosť 100cm
  Veľkosť 110cm