Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.sk  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  Späť na všetky

  Nový trend- topánky s hranatou špicou

  13 12 2019

  Obľúbili ste si netradičné obuv, ktorá na seba upozorní už na prvý pohľad? Veľkým trendom súčasnej doby sa pomaly ale isto stávajú topánky s hranatou špicou, teda skôr zakončením, lebo o klasickú špičku nejde. Zabudnite na topánky s ostrou špicou alebo s guľatou či zbytočne úzku, a aj vy vyskúšajte nové moderné prevedenie obuvi pre dámy. Inšpiráciou vám nech je celá rada celebrít, počnúc modelkami a končiac dnes toľko sledovanými influencerkami, ktoré si tieto štýlové topánky obúvajú.

  Nové trendy značky Céline

  Sledujete dianie v módnom svete a patríte k tým ženám, ktoré majú rady minimalistické prvky? Potom si možno v pamäti vybavíte produkty spoločnosti Céline, ktoré uzreli svetlo sveta pomerne nedávno a prekvapili predovšetkým veľmi zaujímavými strihmi a inovátorskými prvky, ktoré mnohé prekvapili. Jednalo sa o obutie a odetí z vysoko kvalitných materiálov a v unikátnych dizajnoch, z ktorých jednou z najväčších zaujímavostí bolo práve netradičné prevedenie špičky u topánok.

  Zoznámte sa s autorom

  A kto konkrétne teda stál pri zrode tohto nového trendu? Touto osobou nebola žena, ale muž, ktorý už nie je vo svete módy a stylingu žiadnym nováčikom. Áno, hovoríme o kreatívnym riaditeľovi značky Bottega Veneta, Danielovi Lee. Jeho hranaté riešenie špice obuvi rozhodne zaujalo a dnes už môžeme hovoriť o skutočnom modernom trende, lákavom pre dámy všetkých vekových kategórií.

  S podpätkom

  Topánky s hranatou špicou môžu mať rôzne podoby, tento prvok avšak najviac vynikne u spoločenského a sexy obutie s podpätkom. Áno, môže sa jednať o ihlové podpätky, ale aj podpätky širšie, v neposlednom rade potom môžete zvoliť topánky na masívne platforme. Takisto pekné sandále môžu byť uvedené toto trendovým prvkom a zdá sa, že by mohlo ísť o doplnenie mnohých ďalších typov obuvi. Široká špice potom samozrejme prináša aj ďalšie plusy, a to predovšetkým z hľadiska pohodlia a zdravie vašej nôžky.