Hľadať
Filters
Close
RSS

Novinky a zaujímavosti

Každý, kto má deti, veľmi dobre vie, ako milujú kaluže a rady sa v nich čvachtají. Ak chcete, aby ich nôžka zostala v suchu, kúpte im vhodné detské čižmy. Práve gumáky by nemali v detskom botníku chýbať, avšak treba vyberať starostlivo, nie sú totiž gumáky ako gumáky.
Podrobnosti
Jar sa blíži vskutku nezadržateľne a mnohé ženy z toho začínajú tak trochu panikáriť. Niektoré z nich si totiž uvedomí, že budú potrebovať nové jarné topánky, také čo budú maximálne štýlové a elegantné, pri tom zaistí veľa pohodlia pre jemnú dámsku nôžku. Aké topánky budú táto jar najviac trendy?
Podrobnosti
Práve topánky spoločne s nohavicami tvoria štýlový tandem a jedná sa o súčasti outfitu, ktoré treba zladiť. Ako na to? Tu je pár tipov na rôzne druhy nohavíc a obuv, ktorá k nim bude vhodná.
Podrobnosti
Ľudské nohy sú veľmi zaťažované, a to nielen pri chôdzi. Riešením pre vás môžu byť zdravotné topánky, ktoré pomôžu napríklad v práci, ale aj doma, môžete ich obuť tam, kde viete, že budete dlho stáť a ich prínosy oceníte aj v kancelárii, pri sedení, lebo aj vtedy dostávajú nohy zabrať.
Podrobnosti
Pánske topánky sa vyrába z umelých aj prírodných materiálov, z ktorých vedie kože, ale značnej obľube sa tešia aj materiály syntetické a textilné.
Podrobnosti
Textilné materiály u kufrov - 20. decembra 2018
Textilné kufre majú na jednu stranu určité nevýhody, napríklad menšia odolnosť proti poškodeniu obsahu, na stranu druhú sa vyznačujú mnohými plusy. Okrem toho, že vám umožní cestovanie všetkými dopravnými prostriedkami, vrátane lietadla, poslúži ako efektívna príručnú batožinu najmä pre svoju nižšiu váhu.
Podrobnosti
Príručná batožina sa teší veľkej obľube u žien i mužov a zvlášť potom u tých, ktorí radi alebo veľa cestujú. Najčastejšie sa využívajú v rôznych dopravných prostriedkoch, môžete si ich vziať do auta, do lietadla, vlaku či na loď.
Podrobnosti
Ako vybrať pánske gumáky? - 13. novembra 2018
Hoci sa to nezdá, vybrať dnes kvalitné a štýlové pánske gumáky, to môže byť dosť neľahká úloha. Ponuka je veľmi široká, navyše možno nakupovať v e-shopoch i kamenných obchodoch, voliť si medzi rôznymi výrobcami. Tých kritérií výberu je ale oveľa viac. Tu tá najdôležitejšia:
Podrobnosti
Než sa pustíte do robení zimnej obuvi, zamyslite sa nad niektorými dôležitými vecami a predovšetkým nad tým, čo bude ideálny pre celkové zladenie vášho outfitu.
Podrobnosti
Možno aj vy nosíte obuv Vans, Etnies, Globe, DC, či Emerica, teda topánky, ktoré boli predtým výsadou len obmedzené skupiny ľudí, skateboardistov.
Podrobnosti
Typy moderných dáždnikov - 9. augusta 2018
Dáždnik vždy bol a stále je funkčný ochranou proti dažďu, ktorá sa dá skvele zladiť s outfitom, a v súčasnosti to platí ešte evidentnejšie. Výrobcovia totiž ponúka zákazníkom z radov žien i mužov doslova nekonečné varianty či už teda hovoríme o konštrukcii, alebo o ich farebnom a štýlovom prevedení. Aké základné druhy dáždnikov si dnes môžete zaobstarať podľa ich konštrukčného riešenia?
Podrobnosti
Odpoveďou na otázku, či sa nájdu také detské letné topánky, ktoré sú ideálom a môžu byť využívané pri najrôznejších detských aktivitách, je NIE.
Podrobnosti
Cestovné tašky nám každý deň uľahčujú život. Akú tašku ale zvoliť, aby splnila presne tie vaše nároky na štýl, veľkosť aj ďalšie nevyhnutné vlastnosti?
Podrobnosti
Dáždnik sa hodí v každej ročnej dobe a stále viac to platí aj pre obdobie zimné. Poslednou dobou sa skutočne viditeľne otepľuje a klíma u nás sa tak trochu menia, v zime potom často namiesto sneženia neustále prší.
Podrobnosti