Hľadanie
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  Rss

  Novinky a zaujímavosti

  Deti si dokážu užiť každé obdobie roka a platí to aj pre zimu plnú snehu. Ovšem len s tou správnou výbavou a oblečením si budú môcť užívať toto obdobie naplno, bez toho aby ste sa obávali ochorenie alebo nekomfort.
  Zimné topánky pre deti je potrebné obnovovať, detská noha totiž rastie, a tak sú rodičia nútení mnohokrát zhotovovať nové topánky každý rok. Kvalita sa u zimnej obuvi cení dvakrát, pretože musia byť odolné proti chladu, vlhkosti aj nečistotám, na druhej strane by sa mali dieťaťu nosiť pohodlne. V súčasnosti sa ponúka celá škála typov detskej zimnej obuvi, ako sú kozačky, snehule, outdoor topánky alebo zateplené poltopánky.
  Starať správne o materiály obuvi cez zimu, ale aj po zvyšok roka, pre vás bude znamenať nielen predĺženie životnosti.
  S obuvou na treking sa v posledných pár rokoch doslova roztrhol vrece, a to môže byť z jedného pohľadu i dobre. Máte totiž z čoho vyberať, a ak poznáte dobré výrobca a nenaletíte pochybným produktom z Ázie, máte vyhrané nielen na jeseň, ale často aj v zime.
  Letná dovolenka pri mori a nielen tam, môže u mnohých žien vyvolať až paniku. Je to spôsobené tým, že bude potrebné vybrať nielen ideálne oblečenie, ale aj obuv. Viete, koľko párov dámskej obuvi budete potrebovať a aké by mali byť jej vlastnosti a parametre?
  Správne zaobchádzanie s bežeckou obuvou sa oplatí hneď z niekoľkých hľadísk. Jednak ušetríte peniaze, ďalej urobíte športovanie kvalitnejšie a komfortnejšie, predĺžite životnosť a v neposlednom rade tiež nebudete musieť prechádzať martýriem reklamácií, čo môže byť v našich nivách a hájoch celkom problém. Ako teda predĺžiť životnosť vašich bežeckých topánok?
  Niektorí ľudia zastávajú názor, že človeka poznáš nielen podľa jeho oblečenie, ale predovšetkým podľa obutie. Áno, topánky muža môžu byť skutočne vizitkou toho, či si zakladá na štýle, praktickosti, a pri tom nosia topánky určené na daný účel.
  Textilné kufre nie sú na jednu stranu tak pevné ako škrupinové, ale aj tak sa stále nájde veľa zákazníkov, ktorí im dávajú prednosť.
  Podobne, ako sa staráme o svoje oblečenie a obuv, mali by sme venovať dostatok pozornosti tiež starostlivosť o dáždnik. Zvlášť ak ste si zaobstarali skutočnú kvalitu, oplatí sa byť úslužný. Avšak u rôznych typov dáždnikov sa taká starostlivosti môže líšiť, čo je dané nielen materiály, z ktorých sú vyrobené.
  Radi nosíte pohodlné obutie pri svojich vychádzkach. Dámska vychádzková obuv môže mať rôzne podoby, a to aká z nich bude vyhovovať práve vám, je naozaj individuálne. Predstavme si najobľúbenejšie typy topánok vhodných na pohodovejšie chodenie v menej náročnom teréne.
  Uzavreté dámske topánky na teplejšie časť roka ocenia najmä dámy, ktoré chcú chrániť svoju nôžku, ale aj ženy, ktoré s určitým prekvapením zistili, že ich úprava nechtov nie je práve v túto chvíľu ideálne. Topánky s uzavretou špicou, to sú napríklad balerínky, mokasíny, lodičky či espadrilky.
  Jar sa opäť hlási o slovo a to je pre dámy jasný signál pre hľadanie novej obuvi práve pre toto obdobie. Aké budú tohtoročné trendy a s akými jarnými topánkami môžete najviac zažiariť? Pripravte sa na novú sezónu a obujte sa štýlovo a elegantne do obuvi, ktorá pre vás bude najviac interesantnou. Tu je pár tipov.
  Každý, kto má deti, veľmi dobre vie, ako milujú kaluže a rady sa v nich čvachtají. Ak chcete, aby ich nôžka zostala v suchu, kúpte im vhodné detské čižmy. Práve gumáky by nemali v detskom botníku chýbať, avšak treba vyberať starostlivo, nie sú totiž gumáky ako gumáky.
  Jar sa blíži vskutku nezadržateľne a mnohé ženy z toho začínajú tak trochu panikáriť. Niektoré z nich si totiž uvedomí, že budú potrebovať nové jarné topánky, také čo budú maximálne štýlové a elegantné, pri tom zaistí veľa pohodlia pre jemnú dámsku nôžku. Aké topánky budú táto jar najviac trendy?