Hľadať
Filters
Close
RSS

Novinky a zaujímavosti

Pánske topánky sa vyrába z umelých aj prírodných materiálov, z ktorých vedie kože, ale značnej obľube sa tešia aj materiály syntetické a textilné.
Podrobnosti
Textilné materiály u kufrov - 20. decembra 2018
Textilné kufre majú na jednu stranu určité nevýhody, napríklad menšia odolnosť proti poškodeniu obsahu, na stranu druhú sa vyznačujú mnohými plusy. Okrem toho, že vám umožní cestovanie všetkými dopravnými prostriedkami, vrátane lietadla, poslúži ako efektívna príručnú batožinu najmä pre svoju nižšiu váhu.
Podrobnosti
Príručná batožina sa teší veľkej obľube u žien i mužov a zvlášť potom u tých, ktorí radi alebo veľa cestujú. Najčastejšie sa využívajú v rôznych dopravných prostriedkoch, môžete si ich vziať do auta, do lietadla, vlaku či na loď.
Podrobnosti
Ako vybrať pánske gumáky? - 13. novembra 2018
Hoci sa to nezdá, vybrať dnes kvalitné a štýlové pánske gumáky, to môže byť dosť neľahká úloha. Ponuka je veľmi široká, navyše možno nakupovať v e-shopoch i kamenných obchodoch, voliť si medzi rôznymi výrobcami. Tých kritérií výberu je ale oveľa viac. Tu tá najdôležitejšia:
Podrobnosti
Než sa pustíte do robení zimnej obuvi, zamyslite sa nad niektorými dôležitými vecami a predovšetkým nad tým, čo bude ideálny pre celkové zladenie vášho outfitu.
Podrobnosti
Možno aj vy nosíte obuv Vans, Etnies, Globe, DC, či Emerica, teda topánky, ktoré boli predtým výsadou len obmedzené skupiny ľudí, skateboardistov.
Podrobnosti
Typy moderných dáždnikov - 9. augusta 2018
Dáždnik vždy bol a stále je funkčný ochranou proti dažďu, ktorá sa dá skvele zladiť s outfitom, a v súčasnosti to platí ešte evidentnejšie. Výrobcovia totiž ponúka zákazníkom z radov žien i mužov doslova nekonečné varianty či už teda hovoríme o konštrukcii, alebo o ich farebnom a štýlovom prevedení. Aké základné druhy dáždnikov si dnes môžete zaobstarať podľa ich konštrukčného riešenia?
Podrobnosti
Odpoveďou na otázku, či sa nájdu také detské letné topánky, ktoré sú ideálom a môžu byť využívané pri najrôznejších detských aktivitách, je NIE.
Podrobnosti
Cestovné tašky nám každý deň uľahčujú život. Akú tašku ale zvoliť, aby splnila presne tie vaše nároky na štýl, veľkosť aj ďalšie nevyhnutné vlastnosti?
Podrobnosti
Dáždnik sa hodí v každej ročnej dobe a stále viac to platí aj pre obdobie zimné. Poslednou dobou sa skutočne viditeľne otepľuje a klíma u nás sa tak trochu menia, v zime potom často namiesto sneženia neustále prší.
Podrobnosti
Asi sa nájde len málo ľudí a najmä tých, čo sa vyznajú vo svete módy, ktorí by nepoznali tradičného českého výrobcu obuvi Baťa, ale je už oveľa menej takých, čo by vám dokázali odpovedať na otázku: aké iné českých výrobcov poznáte?
Podrobnosti
Obstaranie detských sandálov je často oveľa zložitejšie, než nakupovanie sandálov pre dospelých. Je to dané už tým, že každý rodič by mal dbať na to, aby jeho potomok nosil kvalitné a zdravotne bezpečnú obuv, ktorá bude vysoko pohodlná a pri tom odolná.
Podrobnosti
Dámy sú veľmi náročné pri výbere tašky, a to nielen kvôli peknému vzhľadu, ale tiež očakávajú skvelú funkčnosť. Využiť môžu rôzne druhy kabeliek aj tašiek, na vychádzku, na nákup aj na cestovanie. Ktoré typy dámskych tašiek sú tými najčastejšími a na aké účely sa najlepšie hodí.
Podrobnosti
Pri obstarávaní nového cestovného kufra by ste sa mali rozhodnúť, ako bude veľký, ako by mal vyzerať z hľadiska dizajnového, ale aj pre tie správne materiály. Popíšme si tie základné, ktoré patria k najfrekventovanejším, a zamerajme sa na rozdiely medzi nimi.
Podrobnosti