Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.skTelefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  Rss

  Novinky a zaujímavosti

  Jesenné a zimné obdobie znamená pre rodičov o niečo viac starostí s obliekaním, ale aj s obúvaním svojich ratolestí. Poďme si povedať niečo o tých najobľúbenejších typoch zimných detských topánok. V článku sa budeme venovať outdoor obuvi, snehuliam aj čižmám, teda najviac osvedčeným variantom.
  O dámskych čižmách nad kolená možno povedať, že sú veľmi elegantné a vyzerajú sexi. Trendom mnohých dam sú už niekoľko rokov a zdá sa, že ich obľuba skôr stúpa. Niet divu, veď vyzerajú úžasne a zo ženy urobí skutočnú dámu. Inšpiráciu v tom, aké čižmy nad kolená nosiť, môžeme hľadať napríklad u celebrít, ako sú niektoré modelky a herečky. Dámske vysoké čižmy sa veľmi dobre hodia k džínsom či k minisukni, pri čom majú ten efekt, že predlžujú nohy a robí ich elegantnejšími a samozrejme vás tiež dokážu ochrániť proti chladu.
  Obľúbili ste si netradičné obuv, ktorá na seba upozorní už na prvý pohľad? Veľkým trendom súčasnej doby sa pomaly ale isto stávajú topánky s hranatou špicou, teda skôr zakončením, lebo o klasickú špičku nejde.
  Kvalitné a štýlové topánky sú jedna vec, druhou vecou je však to, či sa o ne správne staráte a udržujete ich v krásnom vzhľade. V tomto článku si povieme niektoré dôležité informácie, týkajúce sa čistenia vychádzkovej a spoločenskej obuvi, vrátane finálneho leštenia.
  V tomto článku sa zameriame na pár rád a tipov, vďaka ktorým sa budete lepšie orientovať v problematike tréningovej a fitnes obuvi. Ak radi cvičíte, vedzte, že takéto topánky by mali byť predovšetkým vysoko odolné a dostatočne pevné, mali by mať zodpovedajúcu podrážkou a v neposlednom rade byť správne tvarované. O dôležitosti vhodnej veľkosti sa asi nemusíme viac rozpisovať.
  Deti si dokážu užiť každé obdobie roka a platí to aj pre zimu plnú snehu. Ovšem len s tou správnou výbavou a oblečením si budú môcť užívať toto obdobie naplno, bez toho aby ste sa obávali ochorenie alebo nekomfort.
  Zimné topánky pre deti je potrebné obnovovať, detská noha totiž rastie, a tak sú rodičia nútení mnohokrát zhotovovať nové topánky každý rok. Kvalita sa u zimnej obuvi cení dvakrát, pretože musia byť odolné proti chladu, vlhkosti aj nečistotám, na druhej strane by sa mali dieťaťu nosiť pohodlne. V súčasnosti sa ponúka celá škála typov detskej zimnej obuvi, ako sú kozačky, snehule, outdoor topánky alebo zateplené poltopánky.
  Starať správne o materiály obuvi cez zimu, ale aj po zvyšok roka, pre vás bude znamenať nielen predĺženie životnosti.
  S obuvou na treking sa v posledných pár rokoch doslova roztrhol vrece, a to môže byť z jedného pohľadu i dobre. Máte totiž z čoho vyberať, a ak poznáte dobré výrobca a nenaletíte pochybným produktom z Ázie, máte vyhrané nielen na jeseň, ale často aj v zime.
  Letná dovolenka pri mori a nielen tam, môže u mnohých žien vyvolať až paniku. Je to spôsobené tým, že bude potrebné vybrať nielen ideálne oblečenie, ale aj obuv. Viete, koľko párov dámskej obuvi budete potrebovať a aké by mali byť jej vlastnosti a parametre?
  Správne zaobchádzanie s bežeckou obuvou sa oplatí hneď z niekoľkých hľadísk. Jednak ušetríte peniaze, ďalej urobíte športovanie kvalitnejšie a komfortnejšie, predĺžite životnosť a v neposlednom rade tiež nebudete musieť prechádzať martýriem reklamácií, čo môže byť v našich nivách a hájoch celkom problém. Ako teda predĺžiť životnosť vašich bežeckých topánok?
  Niektorí ľudia zastávajú názor, že človeka poznáš nielen podľa jeho oblečenie, ale predovšetkým podľa obutie. Áno, topánky muža môžu byť skutočne vizitkou toho, či si zakladá na štýle, praktickosti, a pri tom nosia topánky určené na daný účel.
  Textilné kufre nie sú na jednu stranu tak pevné ako škrupinové, ale aj tak sa stále nájde veľa zákazníkov, ktorí im dávajú prednosť.
  Podobne, ako sa staráme o svoje oblečenie a obuv, mali by sme venovať dostatok pozornosti tiež starostlivosť o dáždnik. Zvlášť ak ste si zaobstarali skutočnú kvalitu, oplatí sa byť úslužný. Avšak u rôznych typov dáždnikov sa taká starostlivosti môže líšiť, čo je dané nielen materiály, z ktorých sú vyrobené.