Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.sk  Telefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  Späť na všetky

  K akému oblečenia sa najlepšie nosia dámske šnurovacie členkové topánky?

  25 jan 2021

  Veľmi dobre sa hodí predovšetkým na jeseň a zimné obdobie, ale môžete ich nosiť pokojne celý rok. Členkové topánky pre ženy so šnurovaním vyzerajú parádne, disponujú veľkou odolnosťou a v chladnejšom počasí vás dokážu príjemne zahriať. K akému oblečenie sa však najlepšie hodí? A kedy vynikne ich elegancia v spojení s určitou vyzývavosťou?

  V poslednej dobe si dámy obľúbili šnurovacia vyššia obuv zvlášť na jeseň, čo je ročné obdobie, ku ktorému sa naozaj dokonale hodí. Hoci tak nemusí na prvý pohľad vyzerať, ponúka veľa pohoda. Pokiaľ chcete model na zimu, potom si môžete zaobstarať dámske členkové topánky zateplené. Čo sa týka farieb, tak dominuje samozrejme čierna, trendy je ale tiež vínová, hnedá alebo biela.

  Členkové topánky so šnurovaním k sukniam a šatám

  Šnurovacia členková obuv bude krásne ladiť s kratšou sukienkou alebo dokonca mini, rovnako tak ale tiež so sukňami dlhšími. Hodí sa k večerným šatám romantického štýlu aj k trochu vyzývavějším šatám z kože či k najrôznejším sexi kostýmom. K rockovej sukňu a motorkárskemu outfitu si môžete obliecť členkové topánky opatrené kovaním a ďalšími drsnými prvkami.

  Džínsy a kožené nohavice

  Džínsy, tie sa hodia skoro ku každej dámskej obuvi a platí to aj pre členkové šnurovacie topánky. A keď džínsy, tak vyhrnuté, čo samozrejme zdôrazní práve štýlové šnurovanie. Nie je príliš vhodné nosiť vyššia dámsku obuv tak, že ju budú zakrývať dlhé nohavice.

  Spoľahnúť sa môžete aj na kombináciu kožených nohavíc a členkové obuvi. Tento outfit bude kompletné s koženou bundou a zaiste tiež s takými doplnkami, čo celok ideálne podčiarknu.

  Členkové topánky so šnurovaním môžu byť povýšené o najrôznejšie ozdobné prvky, kedy najväčšej obľube medzi modernými ženami sa teší napríklad prešívanie, ďalej potom kovania a cvočkami, a dokonca sa môžete pýšiť aj členkovú obuvou na podpätku.

  Komentáre
  Zanechajte svoj komentár Zavrieť