Hľadať
Filters
Close

Jaro klope na dvere, vyberte si trendy obuv

14. marca 2019

Jar sa blíži vskutku nezadržateľne a mnohé ženy z toho začínajú tak trochu panikáriť. Niektoré z nich si totiž uvedomí, že budú potrebovať nové jarné topánky, také čo budú maximálne štýlové a elegantné, pri tom zaistí veľa pohodlia pre jemnú dámsku nôžku. Aké topánky budú táto jar najviac trendy?

Nižšia čižmy ako spomienka na zimu

Akousi spomienkou na zimné mesiace pre vás môžu byť nižšie kozačky. Ideálne sa hodí do oných čias, kedy môže byť ešte dosť chladno ráno a teplo v popoludňajších hodinách. Nízke kozačky dokážu odolať tiež nepríjemného blatu, ktorého býva na jar naozaj veľa, prípadne dobre poslúži pri daždi a sychraném počasie. Trendy sú stále čierne čižmy, ale na výslnie sa stále viac dostávajú čižmy v bielom prevedení či kovbojské topánky.

Tenisky nikdy nesklamú

Za klasiku môžeme považovať jarnej tenisky. Na toto obdobie sa dokonale hodí spevnené tenisky z nepremokavých materiálov a možno trochu prekvapí tiež značná obľuba takzvaných sneakers, čo sú topánky vyzerajúce trochu zanedbane. Využite tenisky s platformou či so zosilnenou podrážkou, ktoré sa budú skvele hodiť ako k džínsom, tak napríklad k jarným šatám a sukňu.

lodičky

Jarné lodičky sa vyznačujú množstvom elegancie a zaujímavými farebnými variantmi. Veľkej obľube sa potom teší napríklad lodičky v koralové či so zvieracou potlačou.

Mokasíny, balerínky

Medzi vôbec najpohodlnejšie jarná obuv obľúbenou u mnohých dám, sa radí mokasíny a balerínky v živých farbách. Vďaka svojej mäkkosti sa veľmi dobre prispôsobí nohe, ale sú vhodné skôr na občasné nosenie. Mokasíny z kože sú zárukou vysokej kvality a prispôsobivosti, balerínky zase podčiarknu klasický jarný outfit. Ak chcete oživiť svoj botník, potom neváhajte zaobstarať práve tieto ľahké jarné topánky, vhodné avšak skôr na neskoré jar a leto, kedy už je viac sucho.