Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.skTelefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  Späť na všetky

  Aké detské zimné topánky víťazí u vás?

  01 10 2019

  Zimné topánky pre deti je potrebné obnovovať, detská noha totiž rastie, a tak sú rodičia nútení mnohokrát zhotovovať nové topánky každý rok. Kvalita sa u zimnej obuvi cení dvakrát, pretože musia byť odolné proti chladu, vlhkosti aj nečistotám, na druhej strane by sa mali dieťaťu nosiť pohodlne. V súčasnosti sa ponúka celá škála typov detskej zimnej obuvi, ako sú kozačky, snehule, outdoor topánky alebo zateplené poltopánky. Aký typ bude najlepšie vyhovovať práve vám a predovšetkým vašim deťom? Alebo bude lepšie zaobstarať si rovno viac druhov zimnej obuvi, aby ste boli pripravení na každú situáciu, na každé prostredie?

  Topánky s membránou

  Aj pre deti sa dnes vyrába topánky s membránou. Tá by mala zabezpečiť ochranu pred vlhkom a samozrejme aj mrazom, je to však vrstva, ktorá umožní nôžke dobre dýchať. Detské topánky s membránou budú ideálne v prevedení s reflexnými prvkami, ako sú pásky a ďalšie vzory, však to platí aj pre ďalšie typy zimnej obuvi pre deti, u ktorých sa počíta s tým, že sa budú pohybovať aj za zníženej viditeľnosti.

  Do snehu jedine snehule

  Pokiaľ zháňate topánky do snehu, tak sa ponúka na prvom mieste detské snehule. Dnešné snehule, to už nie sú neforemné topánky minulosti, pri ktorých išlo v podstate len o funkčnosť, na trhu nájdete vskutku štýlové modely, čo sa budú páčiť vám aj vašim ratolestiam. Najlepšie je vybrať ľahké snehule so zateplením, pri ktorých budete mať istotu, že dokonale odolajú snehu a vlhkosti. Aj snehule potom môžu byť vybavené špeciálnou membránou, ktorá je vzdušná, na druhú stranu výborne chráni.

  Detské kozačky

  Čižmy sú vhodné ako pre chlapcov, tak aj pre dievčatá, a najmä pre tie deti, ktoré už vyžadujú určitú štýlovosť. Zaujímavou variantou sú potom kombinované topánky na zimu, kedy sú u nich použité ako prvky snehúľ, tak čižiem. Teda ideálne spojenie štýlu a funkčnosti.