Hľadanie
E-mail obchod@cooltopanky.skTelefon +420 734 754 120
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  Späť na všetky

  3 tipy na detské zimné topánky, ktoré zahrejú a budú slušať

  28 2 2020

  Jesenné a zimné obdobie znamená pre rodičov o niečo viac starostí s obliekaním, ale aj s obúvaním svojich ratolestí. Poďme si povedať niečo o tých najobľúbenejších typoch zimných detských topánok. V článku sa budeme venovať outdoor obuvi, snehuliam aj čižmám, teda najviac osvedčeným variantom.

  Outdoor obuv pre deti

  U outdoor detskej obuvi oceníte rôzne prvky zvyšujúce komfort a zároveň schopné chrániť detskú nohu v náročnom teréne aj v extrémnych klimatických podmienkach. Ako príklad si môžeme uviesť špeciálnu membránu, chrániaci proti chladu a zároveň proti vlhku. Kúpte pre tých najmenších zimné outdoor topánky s reflexnými páskami a môžete vyraziť v podstate kamkoľvek, tento bezpečnostný prvok zaistí, že budú dieťa vidieť aj na pomerne veľkú vzdialenosť a za zníženej viditeľnosti.

  Detské snehule

  Moderné snehule nosí dospelí a samozrejme tiež deti. Jedná sa o zimnú obuv vhodnú predovšetkým do snehu, ale možno zvoliť niektorý z modelov, čo slúži ako súčasť trendy outfitu. Zamerajte sa v tomto prípade na vykonanie snehúľ, ktoré bude čo najľahší, budú disponovať pohodlnosťou, nikde nebudú tlačiť a pochopiteľne dokážu zahriať bez toho, aby bola malá nôžka obmedzovaná v pohybe. Aj u snehúľ sa môžete stretnúť s membránami, napríklad je to Termo Tex +, ktorej cieľom je opäť zamedzenie chladu a vlhkosti.

  Čižmy na prechádzku

  Kým snehule sa veľmi dobre hodí na snehové radovánky, čižmy môžeme považovať skôr za vychádzkovú obuv a obutie na bežné mestské nosenie. Ovšem nemusí to platiť bez výnimky, nájdu sa aj veľmi univerzálne modely, ktoré možno obúvať k rôznym príležitostiam. Detské kozačky už sú trochu viac o štýle a dizajne, takže sa môžu stať súčasťou vskutku štýlového outfitu. Väčšinou budete čižmy zhotovovať dievčatám, na trhu však nájdete aj pomerne pestrý výber chlapčenských čižiem.